Zamilovaná do Luny od Sunday Riley

IMG_0010u

Luna je pleťový olej, kvůli svému vysokému obsahu retinolu určený na noc. Slibuje mnohé, soustředí se na snížení poškození, které je způsobeno sluncem, časem, znečíštěním a stresem, a pomáhá pokožce být pružnější, jasnější a více zářivá. Také má zmenšovat póry. A podle mě opravdu funguje.

IMG_0007u

Když si olej koupíte, přijde v papírové odolné krabičce, ve které je samotná lahvička. Protože v Česku se neprodává, není jiná možnost, než si ho objednat ze zahraničí a člověk je potom rád, když je skleněná lahvička zabalena pořádně. Lahvička má krásný jednoduchý design a modrou barvu. Stejně jako lahvička i kapátko na olej je skleněné, takže je třeba s ním manipulovat opatrně. Věřím, že kdyby se s ním třeba omylem ťuklo o umyvadlo nebo o lahvičku, tak to nemusí přežÍt. Nicméně, působí luxusně a funguje dobře.

IMG_0014u

Olej je krásně modrozelený a dobře se roztírá i vstřebává. Ihned po nanasení  sice dává pleti modrozelený nádech, ale ten se za chvíli ztratí. Jeho barva byla předmětem diskuzí, protože v oleji je sice obsažen vratič modrý, který barví hodně, zároveň do něj jsou ale přidána barviva, což i mně přijde zbytečné. Olej taky pěkně, silně a velmi specificky voní, trochu mi to připomíná vůni právě udělaného černého čaje a nějaké květiny.

Při používání Sunday Riley Luna oleje na spaní jsem si nejvíce všimla jednotného tónu pleti, méně viditelných pórů a moje pokožka byla jakoby projasněná, dokonalejší. Rozhodně je to produkt, který budu dále používat. Dokonce uvažuji, že od značky Sunday Riley vyzkouším i další produkty napříkald Good genes.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s