Roztomilá pandička od Tony Moly

IMG_0073

Tento krém jsem dostala v Koreji k nákupu na vyzkoušení zdarma a abych vám řekla pravdu, moc nadšená z něho nejsem.

Tony Moly je značka korejské kosmetiky, jejíž velká část sortimentu je zaměřená hlavně na mladé lidi. Jejich obaly mají často hravý design a nápad. A právě tyhle produkty, často s nižší cenou než ostatní, které prodávají, mi nepřijdou příliš kvalitní.

IMG_0074

Nejen v Koreji, ale celkově v Asii je ideálem krásy sněhově bílá pleť. Toho se asiatky snaží dosáhnout za použití různých kosmetických přípravků a vyhýbání se slunci. Tahle pandička obsahuje bělící krém, proto se to jmenuje Panda’s Dream White Magic Cream. Je určen na obličej, ale já mám i bez bělícího krému obličej a krk světlejší než zbytek těla, takže jsem se rozhodla, že ho budu používat na paže, aby se ten rozdíl v odstínu pleti trochu vyrovnal. Proč jsem s ním tedy nespokojená?

IMG_0076

Krém má mít zesvětlující účinky jak okamžité, tak trvalé. A dokonce má obsahovat niacinamide, který je pro pleť prospěšný.

IMG_0077

Co se týče okamžitých účinků, ty musím potvrdit. Nevím, jestli to jde na té fotce dost vidět, ale to místo na hřbetu ruky, kde jsem krém rozetřela je světlejší. Proč jsem s ním tedy nespokojená? To má několik důvodů. Co se týče dlouhodobých účinků, nezaznamenala jsem vůbec nic. Pokud se kůže, na kterou jsem krém nanesla omylem otře třeba o černé šaty, zůstane na nich bílý flek. A taky pro mou pleť není dostatečně hydratující.

Pokud to vše mám shrnout, tak má Panda’s Dream White Magic Cream sice krásné balení, ale neplní to, co slibuje a já bych si ho sama nekoupila.

One thought on “Roztomilá pandička od Tony Moly

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s