J’aime Franck Provost

IMG_0081

Franck Provost je francouzská značka s 40ti letou tradicí. Nejen, že vyrábí vlasové produkty, ale různě po Evropě mají mnoho kadeřnictví.  Já jsem tentokrát zkoušela Masku na vlasy Kératin Miracle  pro poničené vlasy.

Chodíte rádi do kadeřnictví? Já pokaždé když slyším, jak si někdo užil návštěvu kadeřnictví a jak přijemně si tam odpočinul, jenom nechápavě kroutím hlavou. Moje zkušenosti s kadeřnictvími, a je úplně jedno jaké cenová kategorie to byla, jsou spíše nemilé. Nejvíce nemám ráda přehnaně sebevědomé kadeřnice s jasnou vizí, ty totiž vždycky nakonec stříhají podle sebe. A je úplně jedno, jak přesně jim vysvětlíte, co s vlasy chcete. Když si myslí, že by vám to nemuselo slušet nebo se jim daný účes prostě nelíbí, tak vás tak prostě neostříhají. Taky jich spousta stříhá ze zásady alespoň o 10 cm, i když řeknete, že chcete zastřihnout jenom konečky. Škoda mluvit.

A abych svým vlasům nějak kompenzovala to, že je nesvěřuji do péče odborníků, snažím se o ně hezky starat. Takže mi jednou za tři čtyři měsíce zastřihává konečky kamarádka a na vlasy používám kvalitní produkty. Jedním z nich, který mě v poslední době velice přijemně překvapil, je právě maska Kératin Miracle od Francka Provosta.

Moje vlasy jsou světle hnědé a lehce vlnité, takže občas malinko krepatí, což se mi přirozeně nelíbí. A zdá se mi, že právě po téhle masce jsou takové uhlazenější a splývavější než obvykle. Taky se krásně rozčesávají.

V instrukcích je napsáno, že se má aplikovat na vlasy od poloviny do délek a nechat působit 5 minut. Já ji aplikuji jakoby od začátku culíku až do konečků a nechávám ji déle, klidně i 20 minut a výsledky můžu jen chválit. Maska Kératin Miracle je podle mého názoru výborná. A musím i pochválit její dostupnost, je v dostání i v drogeriích.

Celkově jsem s maskou spokojená a až dopotřebuju všechny ostatní masky, kterých mám zásoby (ráda kupuju 500ml balení :D), asi si ji koupím znova.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s